Masz pytanie?

zadzwoń!

+48 698 668 888

O firmie - używane opony, koła, felgi

Wszystkie nasze opony segregowane są w naszym oddziale w Niemczech i do kraju przyjeżdża tylko wybrany, pełnowartościowy towar.

Nasze opony i koła przechowywane są w bardzo dobrych warunkach (zadaszone i magazynowanie, co chroni je przed wpływem warunków atmosferycznych).

Jesteśmy liderem w handlu oponami, felgami i kołami używanymi w Polsce. Dokonujemy zakupu towaru bezpośrednio w niemieckich serwisach, przede wszystkim BMW.

Rozbudowana logistyka, własny transport i własna baza magazynowa w Niemczech oraz duże powierzchnie magazynów w Polsce pozwalają na szybka rotację towaru i zapewniają nieograniczoną ilość opon, felg i kół.

Brak pośredników oraz ogromny potencjał naszych dostawców (współpracujemy z ponad setką serwisów samochodowych), powoduje, że można u nas kupić bardzo dobry towar w bardzo niskiej cenie.

Stałe umowy z autoryzowanymi serwisami zapewniają ciągłość dostaw oraz bardzo dużą rotację towarów. Cały czas na stanie w naszych magazynach w Niemczech i Polsce znajduje się kilkadziesiąt tysięcy opon.

Głównymi naszymi dostawcami są autoryzowane stacje renomowanych marek takich jak Audi, BMW, Mercedes, Opel, VW, Skoda.

W branży opon firma Moto M5 działa już ponad 15 lat.

Galeria

Dobierz opony idealne
do twojego samochodu

Od ponad dekady oferujemy naszym klientom szeroki wybór opon letnich i zimowych znanych marek. Produkty z naszej oferty zapewniają komfort oraz bezpieczną jazdę w kazdych warunkach przez cały rok.

Znajdziesz u nas także koła i felgi do każdego auta - przekonaj się o tym przeglądając naszą ofertę!